Piana pur - ocieplanie i izolacja domu w województwie łódzkim


Czym jest piana pur?
Jakie jest jej zastosowanie?
Czym się charakteryzuje?
Czy ocieplamy i izolujemy domy jedynie w województwie łódzkim?
Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie Państwo na tej stronie!


Izolacja poddasza pianką poliuretanową to stosunkowo nowa metoda ocieplenia na rynku.

Polega ona na aplikacji za pomocą natrysku pianki PUR skutecznie wypełniając wszystkie szczeliny oraz zapewniający energooszczędne ocieplenie. Ze względu na swoje właściwości, ocieplenie pianką poliuretanową staje się coraz bardziej popularne i wypiera z rynku stare metody, takie jak ocieplanie wełną mineralną, czy styropianem. Jest to metoda nowoczesna, którą ocieplamy domy na terenie województwa łódzkiego i w okolicach.

Lata doświadczenia
i setki zadowolonych klientów, nie tylko z województwa łódzkiego


Poliuretany (PUR) to powszechnie stosowany termoizolator, należący do grupy estrowo-amidowych pochodnych kwasu węglowego. Piana PUR powstaje z dwóch ciekłych komponentów łączonych w miejscu aplikacji. Produkuje się ją z gotowych komponentów przy użyciu specjalnych maszyn, bezpośrednio na placu budowy. Ocieplamy oraz izolujemy nią dachy na terenie województwa łódzkiego. Piankę poliuretanową nakłada się metodą natryskową - taką termomodernizację mozna przeprowadzić w dowolnym rodzaju budynku. Do najważniejszych właściowści pianek poliuretanowych należą:

niska nasiąkliwość wodą,

niski współczynnik przenikania ciepła,

szczelność izolacji,

szybki i łatwy montaż,

lekkość wykonanej izolacji.

Izolacja natryskowa sprawdza się doskonale przy ocieplaniu domu (dachu) w Łódzkim oraz:

  • poddasza
  • systemów szkieletu drewnianego
  • ścian od strony wewnętrznej budynków
  • elewacji w ramach metody lekkiej-suchej

JESTEŚMY FIRMĄ, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do prawidłowego wykonania natrysku. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów.

Piana otwartokomórkowa składa się w ogromnej większości z otwartych komórek, dzięki temu jest ona otwarta na dyfuzję. Ma porowatą strukturę, któa przypomina gąbkę. Jest materiałem o niewielkiej ciężkości, co stanowi dużą zaletę, np. przy izolacji poddaszy (mniejsze obciążenie konstrukcji dachu). Piany otwartokomórkowe zapewniają odpowiedni stopień "oddychalności" izolacji termicznej, a natychmiast po aplikacji wielkorotnie zwiększają swoją objętość "rosnąć" i wypełniając wszystkie szczeliny oraz zakamarki. Warunkiem koniecznym jest prawidłowy proces aplikacji piany, co jest często pomijane przy wyborze wykonawcy. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do zapoznania się z naszą całą ofertą ocieplania oraz izolacji dachów w województwie łódzkim.

Czy masz jakieś pytania?Jeżeli tak, to chętnie na nie odpowiemy. Ocieplamy i izolujemy dachy nie tylko w województwie łódzkim!


Skontaktuj się z nami